HOME

O firmie

Firma BAJ-BUD funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 2008 roku. Specjalizuje się w pracach termoizolacyjnych budynków mieszkalnych, przemysłowych dla developerów, spółdzielni mieszkaniowych, a także dla prywatnych inwestorów. Ponadto wykonuje prace związane z wykończeniem wnętrz: adaptacja poddasza, szpchlowanie, sufity podwieszane, ścianki gipsowo-kartonowe, malowanie pomieszczeń oraz wszelkie prace związane z remontem domów i mieszkań.

Dewizą Firmy jest przede wszytkim dbałość o jakość wykonywanych usług. Doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe, które posiada pozwala sprostać każdemu zadaniu.

Uczestnictwo w ogólnopolskim programie "RZETELNA Firma" daje klientom Firmy BAJ-BUD gwarancję i komfort,  że zyskują solidnego wykonawcę. Od początku Firma współpracuje z renomowanymi producentami materiałów budowlanych i w swojej pracy korzysta z materiałów najlepszej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy, obejrzenia galerii oraz do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.